wtorek, 28 października 2014

Szczegóły premiery "Chew" od Muchy

Wydawnictwo Mucha Comics opublikowało oficjalną zapowiedź pierwszego tomu "Chew". Możecie przeczytać go poniżej. Macie zamiar kupić ten komiks?
Scenariusz: John Layman
Rysunki i kolory: Rob Guillory

Tłumaczenie: Robert Lipski
Wydawnictwo: Mucha Comics

Liczba stron: 128
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN 978-83-61319-47-4
Wydanie pierwsze

Cena okładkowa: 49,00 zł

Premiera: 30 października 2014

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Chew #1-5.

Tony Chu jest detektywem skrywającym dość dziwną tajemnicę. Tony Chu jest cybopatą, co oznacza, że odbiera mentalne wrażenia ze wszystkiego, co zjada. Oznacza to również, że jest świetnym detektywem śledczym – o ile pozbędzie się skrupułów związanych z tym, że musi zjeść fragment ciała ofiary morderstwa, by dowiedzieć się, kto ją zabił i z jakiego powodu. Zostaje przeniesiony do wydziału przestępstw szczególnych amerykańskiego departamentu ds. żywności i leków, najpotężniejszej na całej planecie organizacji stojącej na straży prawa, której zadaniem jest prowadzenie dochodzeń w najbardziej niezwykłych, paskudnych i zdumiewających sprawach.

PRZYSMAK KONESERA to pierwszych pięć zeszytów zawierających pierwszą pełną historię zaskakującego, nieprzewidywalnego i przełamującego wszelkie konwencje komiksu. CHEW to mroczna i obdarzona dużą dozą czarnego humoru seria komiksowa o gliniarzach, przestępcach, kucharzach, kanibalach i jasnowidzach.

„CHEW to doskonały komiks. Jeden z tych, które łapią cię za uszy, odgryzają nos, plują ci nim w twarz, a mimo to przy jego lekturze pękasz ze śmiechu”.
IGN.com

„Co pewien czas pojawia się dzieło, które wykracza poza wszelkie oczekiwania odbiorców i wstrząsa całą branżą. Ostatnim takim przykładem jest CHEW – komiks pełen zaskakujących pomysłów, które są nie tylko inteligentne, ale również zabawne”.
iFANBOY.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz