środa, 8 października 2014

Rosną szanse na aktorski serial "Five Ghosts"

Jak donosi serwis Hatak, dość niespodziewanie to "Five Ghosts" może się stać drugim komiksem od Image Comics, który doczeka się debiutu na małym ekranie. W czasie gdy prace nad "Outcasts" oraz "Thief of Thieves" posuwają się dość mozolnie, Frank Barbiere ogłasza, że projektem serialu na podstawie jego komiksu bardzo mocno zainteresowała się stacja SyFy.
Cytując serwis Hatak: "Five Ghosts" to historia opowiadająca o Fabianie Grayu, który jest poszukiwaczem skarbów opętanym przez kilku duchów (Merlina, Robin Hooda, Sherlocka Holmesa, Musashiego i Draculę). Scenariusz telewizyjnej adaptacji napisany zostanie przez Evana Daugherty'ego znanego z pracy nad takimi filmowymi hitami jak: "Niezgodna" oraz "Królewna Śnieżka i Łowca". Producentem serialu będą studia BenderSpink oraz Universal Cable Prods. Wśród nazwisk wymienia się Chrisa Bendera, Jake'a Weinera i Jake'a Wagnera. 

Zagraniczne media informują, że zamówienie pilotowego odcinka przez Syfy to formalność i niebawem ruszą castingi do głównych ról. 

Może to oznaczać, że "Five Ghost" ma szanse pojawić się w ramówce nawet w okolicach czerwca przyszłego roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz