środa, 20 sierpnia 2014

Zapowiedzi Image na listopad 2014

Pojawiły się zapowiedzi Image na tegoroczny listopad i przynajmniej dla mnie oznaczają one spore wydatki. Nie dość że zainwestuje środki w dość dużo komiksów prosto od wydawnictwa, to jeszcze przypominam o tym, że w listopadzie ukazać się mają "Chew" od Muchy Comics, a także "Black Science" z Taurusa. Z pełna lista zapowiedzi możecie zapoznać się klikając TUTAJ, natomiast poniżej znajdziecie krótki opis tego, czego możecie się spodziewać.
 Jak każdego miesiąca, tak i w listopadzie pojawią się zupełnie nowe tytuły. Część z nich zapowiedziana została juz podczas tegorocznego SDCC, jak na przykład "Drifter" czy "Tooth and Claw", lecz przypuszczam że i tak oczy większości czytelników zwrócą się ku dwóm pozycjom. Pierwszą z nich jest ta, której okładkę widzicie powyżej - "Ody-C" autorstwa Matta Fractiona. O komiksie tym wiemy już od dawna, ale jeśli nie kojarzycie tytułu, to TUTAJ napisałem o nim kilka słów. Drugim murowanym hitem będzie "Prophet: Earth War", stanowiące zakończenie sagi Brandona Grahama. Ogólnie w listopadzie ukaże się dziewięć komiksów z jedynką na okładce.

Warto jednak wspomnieć jeszcze o jubileuszowym, dwusetnym numerze "The Savage Dragon", a więc jednej z dwóch serii, które Image nieprzerwanie publikuje od samego początku swojego istnienia. Zeszyt kosztować będzie 9 dolarów i liczyć ma blisko 100 stron. Na koniec dodam, że w listopadzie swój żywot na czterdziestym numerze zakończy cykl "Artifacts" z Top Cow, a z nowym story-arciem powróci "C.O.W.L.".
Jeśli chodzi o wydania zbiorcze, to listopad obfitować będzie w ciekawe komiksy. Powyżej widzicie okładkę pierwszego tomu "The Wicked and the Divine", który dostępny będzie w specjalnej cenie 10 dolarów. Tak samo jak premierowa odsłona "Shutter". Fani twardookładkowych komiksów juz moga szykować pieniądze na specjalne wydania "Sagi", "Lazarusa", "Revival" czy "The Walking Dead". Ponadto w listopadzie ukaże się także 22 tom zwykłej odsłony tego ostatniego cyklu. Ogółem listopad przyniesie premierę aż dwudziestu wydań zbiorczych. Będzie się działo!

I na koniec podaję jak zwykle moją listę zakupów: "The Wicked and the Divine vol. 1", "The Manhattan Projects vol. 5", "Rat Queens vol. 2", "Lazarus #13", "Protectors Inc. #10", "Sidekick #11" oraz "Umbral #11", a także wspomniane już komiksy z Muchy i Taurusa. A Wy? Co dorzucicie do swoich zamówień?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz