piątek, 29 sierpnia 2014

I Ty możesz zostać bohaterem "Morning Glories"!

Ciekawą informację opublikował na swoim Tumblr rysownik Joe Eisma. Jak się dowiadujemy, 41 numer "Morning Glories" wypełniony będzie pojawiającymi się na drugim planie postaciami studentów, strażników i innych postaci. Każde z nich może być Tobą! Wystarczy wysłać swoje zdjęcie na joe@supajoe.com i czekać. Jeśli artysta Cię wybierze, zostaniesz o tym poinformowany/a, a po jakimś czasie otrzymasz także szkic strony na której się pojawisz.

Muszę przyznać, że chociaż nie czytam tej serii, to swoje zgłoszenie już wysłałem :)

2 komentarze:

  1. Zgłoszenie wysłane. ;) Nie czytam tej serii, ale możliwośc pojawienia się w cameo jest fajna no i "The one disclaimer I have regarding cameos is that your character may in fact die a gruesome death in the book.". :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Swego czasu strasznie się jarałem Morning Glories - bardzo ciekawy pomysł, ale imo niestety bardzo szybko się wypalił, a cały sens jakby zaginął, zalany morzem pytań bez odpowiedzi, które zamiast intrygować - irytują. Z tym komiksem jest dokładnie jak z Zagubionymi: pierwsze sezony oszałamiały, ale potem z odcinka na odcinek było już coraz gorzej. Niemniej - zgłoszenie wyślę, a co :P!

    OdpowiedzUsuń