sobota, 16 sierpnia 2014

SuperHero Magazyn

 Wczoraj na blogowy fanpage trafiła następująca wiadomość:

"Witam, 

Polecam Państwa uwadze nowy tytuł prasowy, SuperHero Magazyn - pierwszy polski miesięcznik o komiksie superbohaterskim, gdzie przyglądamy się nowościom wydawniczym z rodzimego rynku i zza oceanu (w tym również pozycjom z Image Comics), prezentujemy filmy i produkcje telewizyjne z „trykociarzami” w roli głównej, a przede wszystkim – komentujemy branżowe trendy i kontrowersje w felietonach i frywolnych przeglądach wieści z kraju i ze świata. 

Pierwszy numer SuperHero Magazynu jest dostępny do przeglądania/pobrania za darmo z oficjalnej strony internetowej miesięcznika. 

Nasze strony 
http://facebook.com/superheromagazyn 
http://superhero.com.pl 

Zachęcam do zwrócenia uwagi na nasz tytuł i do jego zaanonsowania sympatykom Image Comics Journal. 

Pozdrawiam/Best Regards 
Michał Czarnocki 

Redaktor naczelny/Editor in Chief 
SuperHero Magazyn (ISSN 2391-4505) 
Wydawnictwo OiD 

m.czarnocki@superhero.com.pl 
redakcja@superhero.com.pl"

Nie wątpię że większość z Was już dawno przeczytała pierwszy numer tego periodyku dostępny pod powyższymi adresami. Nie wiem jakie są Wasze opinie, ale jest szansa na to, że magazyn doczeka się także wersji drukowanej i nie ukrywam, że byłbym jak najbardziej za, ponieważ jestem na tyle dziwny, że wolę zapłacić za coś na papierze, niż oglądać za darmo w Internecie. Oby tylko w dalszych numerach unikano takich nieprzyjemnych wpadek, jak rzucająca się w oczy literówka na okładce, którą finalnie usunięto.

I taka ciekawostka na koniec. W pierwszym numerze pojawia się tekst poświęcony "Real Heroes". Wiecie, tej miniserii Bryana Hitcha co to miała się ukazywać bez opóźnień, a od ponad dwóch miesięcy kolejnego numeru ani widu, ani słychu :P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz