piątek, 22 sierpnia 2014

Nieprawdopodobne, a jednak :D

W chwili gdy piszę te słowa, blogowy licznik odmierzył 49 991 wejścia od początku istnienia. Jestem więc więcej niż na 100% pewien, że jeszcze dziś pęknie piękna bariera 50 000 odwiedzin. I wszystko to w niecałe osiem miesięcy od powstania Image Comics Journal. Z tej okazji chciałbym podziękować kilku osobom.

Koledze Mateuszowi, który słuchając kiedyś moich zachwytów nad komiksami Image zapytał czy gdzieś o tym piszę, tym samym sprawiając iż w mojej głowie narodził się pomysł na tego bloga.

Kochanej Beacie, która pomagała mi w tłumaczeniu niemal wszystkich wywiadów i co jakiś czas wbija szpilę w dumę, bezwzględnie wytykając błędy ;) Ponadto jeśli dobrze pamiętam, to ona pomysłodawczynią aktualnego wyglądu prawego paska na blogu.

Bartkowi, za blogowe logo.

Wszystkim komentującym, zarówno tym piszącym dobrze jak i źle. Także i dzięki Wam ten blog wygląda jak wygląda, a "Top 5" nie popadło w niebyt.

No i wreszcie wszystkim, którzy złożyli się na te 50 000 wejść. Ufam, że nadal będziecie nabijać mi ten licznik :D

1 komentarz:

  1. Spoko. Zawsze chętnie wytknę błędy, które znajdę:P Nie ze złości, ale, żebyś mógł sobie poprawić. Mimo, że mnie nie lubisz.

    OdpowiedzUsuń