poniedziałek, 11 sierpnia 2014

"Saga" także przesunięta

Niedawno ogłaszałem na blogu, że Mucha Comics zmuszona została przesunąć premierę pierwszego tomu "Chew" na listopad. Dziś dowiadujemy się także, że wrześniowy termin nie zostanie dotrzymany także w przypadku "Sagi". Ale tym razem nie ma powodów do niepokoju, ponieważ komiks ten ukaże się już 29 sierpnia! Oto opis wydawcy, natomiast przykładowe plansze możecie zobaczyć klikając TUTAJ
Saga – tom 1
Scenariusz: Brian K. Vaughan
Rysunki: Fiona Staples
Przekład z języka angielskiego: Jacek Drewnowski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Wydawca oryginału: Image Comics
Liczba stron: 168
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
TYLKO DLA DOROSŁYCH

ISBN 978-83-61319-44-3
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 59,00 zł
Premiera: 29 sierpnia 2014
Album zawiera materiał opublikowany pierwotnie na łamach Saga #1-6.

Wielokrotnie nagradzany scenarzysta BRIAN K. VAUGHAN (Y: Ostatni z mężczyzn; Lwy z Bagdadu; Wolverine: Logan) oraz artystka FIONA STAPLES (Mystery Society, North 40) stworzyli razem niezwykłą opowieść o młodej parze starającej się znaleźć swoje miejsce we wszechświecie. Gdy dwóch żołnierzy ze zwaśnionych ze sobą ras, toczących niekończącą się wojnę obejmującą swoim zasięgiem całą galaktykę, zakocha się w sobie, zrobi wszystko, by ochronić córeczkę przed czyhającym na nią światem pełnym niebezpieczeństw. Seksowna i przewrotna mieszanina science fiction oraz fantasy.

Seria otrzymała pozytywne recenzje i zdobyła liczne nagrody, m.in. trzy Nagrody Eisnera w 2013 roku (tyle samo w 2014), w tym za najlepszą serię komiksową, nagrodę Hugo za najlepszą opowieść rysunkową oraz sześć nagród Harveya.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz