piątek, 22 sierpnia 2014

Uniwersum "Żywych Trupów" rozszerza się

Tym razem za sprawą kolejnej gry komputerowej. Robert Kirkman niedawno ogłosił światu, że wraz ze studiem Overkill pracuje nad nową grą komputerową osadzoną w stworzonym przez siebie świecie. Poniżej znajdziecie informacje, które znalazłem na portalu Hatak.pl
Nowe "The Walking Dead" Roberta Kirkmana i zespołu Overkill będzie bazowało na rozgrywce w trybie współpracy. Jak zapewniają twórcy, ma być to coś, czego gracze jeszcze nie mieli okazji spróbować. Podczas sesja AMA (ask me antyhing) na Reddicie z Almirem Listo, producentem gry, dowiedzieliśmy się, że gra, która wstępie nazwana została "Overkill's The Walking Dead", rozgrywać się będzie w świecie jaki znamy z komiksów Roberta Kirkmana.

- Jesteśmy w bardzo bliskim kontakcie z Robertem - odpowiedział Almir Listo zapytany przez jednego z fanów o uniwersum gry. - Zważywszy że jest on scenarzystą komiksu, naturalnym jest, że skupiamy się właśnie na tym - dodał. - W naszej grze pokażemy nowych bohaterów i nową historię, ale wszystko będzie działo się w tym samym świecie co komiks.

Udostępniono także pierwszy teaser gry:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz