niedziela, 4 maja 2014

Promocje, gratisy

Końcówka kwietnia i początek maja to dobry okres dla tych z Was, którzy znacznie mocniej cenią cyfrowe wydania komiksów. W tym czasie aż dwa popularne sklepy internetowe przeceniły sporo komiksów z Image, lub wręcz udostępniło je za darmo.
Pierwszym z nich jest Humble Bundle, który udostępnił mnóstwo wydań zbiorczych Image. Jeśli dobrze zrozumiałem zasadę działania tej strony, to mamy do czynienia z trzema progami płacowymi. Część komiksów trafi w Wasze ręce po wpłaceniu dowolnej ceny. Nie wiem czy jest jakieś minimum, ale do płacenia takowego na pewno Was zachęcać nie będę. Wśród komiksów z tej półki są między innymi pierwsze tomy "Fatale" czy "East of West". Minimum dziewięć i pół dolara trzeba zapłacić za uzyskanie dostępu do "Saga vol. 1", "Chew vol. 1" i innych. Z kolei piętnaście dolarów lub więcej daje dostęp do pierwszego i... dwudziestego tomu "The Walking Dead". Czy to się opłaca, oceńcie sami.
Znacznie ciekawiej prezentuje się oferta Comixology, która udostępniła za darmo blisko dwieście zeszytów, większość wydanych dotychczas w cyklu "Image Firsts", ale także dużo więcej. Niestety nie wiem dokładnie do kiedy ta promocja trwa, więc klikajcie czym prędzej. Za informacje na ten temat dziękuję Kelenowi z BatCave (chłopie, odejdź stamtąd :P) oraz Joachimowi z Szafy z komiksami (chłopie, więcej Image! :D).

2 komentarze:

  1. Dla darmowych jedynek, specjalnie założyłem konto na Comixology. Miłośnikiem cyfrowych komiksów nie jestem, ale możliwość przeczytania tylu ciekawych zeszytów mnie przekonała. Zwłaszcza, że mogę przekonać się chociażby przekonać jak prezentuje sie Elephantmen czy Nowhere Men, którymi bylem bardzo zainteresowany. Co tu dużo mówić. Bardzo dobra akcja. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Każdy kto coś tam czyta na pewno większość z tych tpb ma już na półce. Zresztą to bardzo drogie HumbleBundle.

    OdpowiedzUsuń