wtorek, 17 marca 2015

Zapowiedzi Image na czerwiec 2015

Godzinę temu wydawnictwo Image ujawniło swoje zapowiedzi na tegoroczny czerwiec. Jak zwykle szykuje się sporo nowości, ale jeszcze więcej powrotów. Z listą pozycji komiksowych możecie zapoznać się TUTAJ, a poniżej krótkie podsumowanie.
Widoczna powyżej okładka pierwszego numeru "Starve" zwiastuje jedną z sześciu czerwcowych nowości. Oprócz nowego dzieła Briana Wooda w oczy rzuca się długo wyczekiwany start cyklu "8House" Brandona Grahama, a także nie mniej oczekiwany debiut "Airboy'a" Jamesa Robinsona. Jest też one-shot autorstwa Roba Liefelda :)

Czerwiec będzie jednak miesiącem powrotów i końców. Z nowymi story-arcami powróci aż jedenaście serii, a kilka innych obchodzić będzie jubileusze. "Chew" doczeka się 50 odsłony, a "Skullkickers" zakończy się na 100 numerze. Ale chwila, jak to? Przecież seria ta dobiła raptem do 33 numerów. Nic tu nie jest przypadkowe, o czym będziecie mogli się przekonać, kupując komiks.
Aż piętnastu wydań zbiorczych powinniśmy doczekać się w czerwcu. Wśród nich kilka w specjalnej cenie dziesięciu dolarów. Będą to widoczna powyżej, premierowa odsłona "The Autumnlands: Tooth & Claw", ale także "Rumble", "Reyn", "Postal" oraz "Drifter". Przy obecnym kursie dolara taki wybór musi cieszyć. Z innych,. ciekawych rzeczy warto zwrócić uwagę na pierwszy tom cyklu "Rasputin" oraz kolejną odsłonę wznowienia "Criminal".

I na koniec jak zwykle moja lista zakupów: "Descender #4", "Lazarus #18", "The Autumnlands: Tooth & Claw vol. 1", "C.O.W.L. vol. 2" oraz "The Wicked and the Divine vol. 2".

2 komentarze:

  1. Z nowych zapowiedzi tylko Image przyciągną moją uwagę (no i Arkham Manor TP od DC). Przejże recenzję i wybiorę coś z Rayn, Drifter, Rumble, Rasputin The Autumnlands. Szczególnie poważnie rozważam The Autumnlands chociaż gdzieś słyszałem, że o ile pierwszy zeszyt fajny to potem zaczyna się sztampowo robić. Masz jakieś zdanie na temat Autumnlands czy kupujesz w ciemno? Muszę powiedzieć, że obawiam się miesiąca kiedy wyjdą zbiorcze serii Nameless, Descender, Chrononauts, Bitch Planet, Red One, Beyond Belief, Invicible Republic. Fiuu dużo tego u Image ostatnio może w miedzy czasie coś odpadnie :D A tak to skupię się na uzupełnianiu wcześniejszych rzeczy od Image i DC.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pierwszy zeszyt " The Autumnlands" kupiony, przeczytany i na jego podstawie idę w ciemno w całego trejda, bo mi się bardzo podobało.

      Usuń