poniedziałek, 9 marca 2015

Dwie dobre wiadomości od wydawnictwa Mucha Comics

Bardzo przyjemne wieści pojawiły się na mojej skrzynce mailowej w ten poniedziałkowy poranek. Otóż otrzymałem potwierdzenie, że tuż po premierze całkiem niedawno zapowiedzianych, drugich tomów "Sagi" i "Fatale", otrzymam do domu takowy komplecik. Oznacza to, że w przyszłym tygodniu możecie spodziewać się konkursu, w którym do wygrania będą te właśnie komiksy! :)

Druga wieść pochodzi z serwisu Menażeria, który przeprowadził wywiad z Christine Meyer. Znajduje się w nim następujący fragment:

"Menażeria: Znamy już wasze plany na pierwszą połowę roku, a co z drugim półroczem? Uchylisz rąbka tajemnicy?
Christine Meyer: Jestem w trakcie prowadzenia negocjacji dotyczących praw, więc na ten moment nie mogę ujawnić konkretnych tytułów. Mam nadzieję, że w drugiej połowie 2015 roku uda nam się opublikować od pięciu do ośmiu tytułów z Image oraz jeden-dwa tytuły z Marvela."

1 komentarz:

  1. Teoretycznie to wszystko super wygląda, ale w praktyce będę musiał zrezygnować z zeszytówek, a prawie wszystkie to Image. Co miesiąc ze 4 komiksy od egmontu, po 1 lub 2 od muchy i taurusa, plus coś polskiego i jeszcze coś anglojęzycznego i jestem już kilka stówek w plecy. Ba, nawet jak bym miał kupę kasy, to znowu czasu nie starczy żeby to wszystko przeczytać.

    OdpowiedzUsuń