niedziela, 1 marca 2015

Warren Ellis zadowolony z wyników wydania zbiorczego "Trees"

Kobieta zmienną jest? Co w takim razie powiedzieć o Warrenie Ellisie, który ledwo co kilkanaście dni temu marudził na poziom sprzedaży zeszytowej wersji "Trees" i zapowiedział liczący jedynie pięć numerów drugi story-arc, a teraz zachwyca się rezultatami odnoszonymi przez wydanie zbiorcze, ogłaszając prawdopodobne wydłużenie historii "Two Forest".
Wydanie zbiorcze, którego okładkę widzicie powyżej, został wyprzedany na poziomie dystrybucyjnym. Oznacza to, że wszystkie wydrukowane egzemplarze komiksu trafiły na półki sklepowe. Ponieważ niektóre z nich wciąż zamawiają nowe kopie, twórcy już przygotowują dodruk i to spory, bo w wysokości dwóch tysięcy egzemplarzy. Według słów Ellisa, pierwszy tom "Trees" sprzedał się jak dotąd trzy razy lepiej, niż wskazywały na to pierwsze dane dotyczące ilości złożonych preorderów.

Tymczasem to nie jedyna wieść, którą ujawnił scenarzysta. Podobno jest on w trakcie pisania skryptu do jedenastego numeru "Trees" i obawia się, że drugi story-arc nie zmieści się w zapowiedzianych pięciu zeszytach. Prawdopodobnie będzie on, cytując Ellisa, "nieco dłuższy".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz