niedziela, 29 marca 2015

Mazur w "Savage Dragonie", Śledziu zaskakuje Millara!

Bardzo interesujące wieści związane z Image Comics dochodzą z naszego rodzimego podwórka. Tego samego dnia mogliśmy dowiedzieć się, że Łukasz Mazur oraz znany i lubiany Śledziu weszli w bliższe interakcje z twórcami działającymi w Image.
Swego czasu wspomniałem o krótkim komiksie autorstwa Łukasza, który w bardzo limitowanym nakładzie ukazał się w Polsce. Były to "Usta pełne śmierci", w których każdy kadr inspirowany jest konkretnym fragmentem cyklu "Savage Dragon". Łukasz o swoim dziele poinformował Erika Larsena, a ten zapowiedział, że anglojęzyczna wersja tej historii znajdzie się w jednym z przyszłych numerów wspomnianej serii. Wreszcie znalazłem powód, by ponownie po nią sięgnąć :)

Jeśli jednak nie chcecie tracić swoich ciężko zarobionych pieniędzy, historia Łukasza jest dostępna w Internecie za darmo. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Tymczasem Śledziu w "wolnej" chwili popełnił ilustrację nawiązującą do "Chrononauts" Marka Millara i udostępnił ją za pośrednictwem portalu Twitter. Odpowiedź scenarzysty była natychmiastowa:
Image Comics Journal obu panom serdecznie gratuluje :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz