środa, 25 marca 2015

Image na ekranach #10

Niewiele informacji udało mi się na dziś zebrać, właściwie tylko dwie. Ale za to obie robią dość spore wrażenie, dlatego poświęcam im cały wpis. Do tego oczywiście kolejny obrazek na poprawę humoru. Wszystko to znajdziecie w rozwinięciu posta.

"Lazarus" w drodze na mały ekran!
Dosłownie kilka godzin temu ogłoszono informację dotyczącą podpisania umowy pomiędzy Gregiem Rucką i Michaelem Larkiem ze studiem Legendary Television, na mocy której to właśnie "Lazarus" ma szansę stać się kolejnym komiksem wydawnictwa Image, które doczeka się swojej adaptacji pod postacią serialu telewizyjnego.

Jak dotąd wiadomo jedynie, że sam Rucka zajmie się scenariuszem do pilotowego odcinka, a wraz z Larkiem i Mattem Tolmachem (obie części "The Amazing Spider-Man") zostaną także generalnymi producentami serialu.

Legendary Television jak dotąd ma na swoim koncie dwa seriale. Są to "Colony" dla USA Network oraz "Love" dla Netflix. Na razie nie podano żadnej stacji telewizyjnej, mogącej być zainteresowaną emisją "Lazarusa". Tak samo zbyt wcześnie jest na podawanie nazwisk aktorów.
------------------------------------------------------------------------------------------
Pojawiła się zapowiedź przedłużonego finału piątej serii "The Walking Dead", którego doczekamy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek.
------------------------------------------------------------------------------------------
Słowem komentarza do ostatnio wyemitowanego epizodu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz