czwartek, 20 listopada 2014

Roc Upchurch aresztowany

Roc Upchurch - rysownik i współtwórca popularnej serii komiksowej "Rat Queens" - został aresztowany 31 października pod zarzutem przemocy wobec byłej żony. Został on uwolniony po wpłaceniu kaucji w wysokości 750 dolarów. Oboje eksmałżonkowie nie ukrywają, że faktycznie miała miejsce potężna kłótnia. Upchurch nie zaprzeczył także, że uderzył byłą żonę. Zarówno rysownik jak i jego była żona oskarżają się wzajemnie o wywołanie rękoczynów, jak i zapewniają, że to nie oni uderzyli jako pierwsi. Oto fragmenty ich wersji zdarzeń.

Upchurch: "(...)We’ve been separated for a couple months now but in this latest incident we decided to take our children out together for Halloween and she attacked me and I lost me temper and fought back. Which I shouldn’t have. I should’ve just walked away. I know…I knew it was wrong.(...)".

Była żona rysownika: "(...)I’m in PAIN…yes physical pain from him throwing me down two steps and my head hitting the floor, choking me to the point my neck feels as if it will completely snap off, smashing my face in over and over but that pain (...)"

Poniżej z kolei możecie zobaczyć protokół z aresztowania Upchurcha.
Na chwile obecną nie wydaje się, by historia ta miała wpływ na częstotliwość wydawania "Rat Queens" czy na postęp prac nad serialem animowanym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz