piątek, 7 listopada 2014

Czytelniku - wydaj swój werdykt!

W tym roku w Polsce ukazały się już wszystkie komiksy sygnowane logo Image Comics. Przypomnę może, że były to opublikowane przez Mucha Comics "Severed", "Saga vol. 1", "Fatale vol. 1", "Sex vol. 1" oraz "Chew vol. 1", a także "Żywe Trupy vol. 19-21" od Taurus Media. Daje to łącznie aż osiem opublikowanych komiksów Image i co warto zauważyć, jest to najlepszy wynik od 2005 roku, gdy nieistniejąca już Mandragora wydała jedenaście zeszytów różnych serii.

Chciałbym więc oddać Wam głos i stworzyć post, w którym zebrane zostaną Wasze opinie na temat wszystkich wydanych pozycji. Oczywiście nie musicie pisać całych recenzji na temat każdego z nich, ale wystarczy po trzy-cztery zdania o dowolnym. Jeśli uda się zebrać odpowiednią ilość opinii, z pewnością doczekają się one publikacji jeszcze w tym roku. Obstawiam okolice końca listopada lub początek grudnia, więc macie mnóstwo czasu :)

Jeśli więc zechce się Wam dołączyć do zabawy, to swoje opinie wysyłajcie na dobrze już Wam znany adres mailowy ktymczynski[małpa]gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz