środa, 12 listopada 2014

Matt Hawkins chwalipięta

Dawno nie było na blogu nic o Top Cow. No i w sumie dzisiejsza notka niewiele zmieni, ponieważ będzie bardzo krótka. Jest to dziwne, ponieważ wywiad jaki serwisowi CBR udzielił Matt Hawkins jest bardzo długi. Niestety, nie ma w nim żadnych konkretów, a właściwie wszystko co najważniejsze można zawrzeć w jednym zdaniu. Niemniej, postaram się wyczarować ich więcej.
Otóż to, co jest chyba najczęściej powtarzaną informację w wywiadzie, to wykształcenie Hawkinsa. Ten chwali się tam, iż z zawodu jest fizykiem i stara się pokazywać to w każdym komiksie jaki pisze. I faktycznie, dopóki nie porzuciłem każdej pisanej przez niego serii, dawało się wyczuć że scenarzysta bardzo swobodnie operuje terminami, które nie dla każdego są zrozumiałe i w gruncie rzeczy lubi to robić. Hawkins ponadto chwali się IQ w wysokości 190 punktów, a także tym, że otwarcie popiera produkcję żywności modyfikowanej genetycznie oraz iż bierze ślub w marcu. Nuuuudaaaa...

W wywiadzie ukazała się jeszcze jedna ciekawa wiadomość. W ubiegłorocznym Talent Hunt udział wzięło 1500 osób. Wszystko wskazuje na to, że w tym frekwencja zostanie pobita, chociaż znacząco ograniczono ilość nagradzanych osób.

I to w sumie tyle. Oby następnym razem Top Cow zaserwowało nam jakieś ciekawe informacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz