wtorek, 18 listopada 2014

Zapowiedzi Image na luty 2015

Znacznie szybciej niż w zeszłym miesiącu ukazały się zapowiedzi Image Comics i trzeba przyznać, że tym razem robią one wrażenie. W styczniu przyszłego roku nie można było znaleźć wiele wartościowych pozycji do kupienia lecz kilka prezentów na Walentynki już z pewnością znajdziecie dla swoich drugich połówek. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, ale najpierw zapoznajcie się z pełną listą zapowiedzi.
Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że jednym z lepiej sprzedających się komiksów Image będzie w lutym one-shot "Spawn: Resurrection", o którym niedawno informowałem.  Nie oznacza to jednak, że będzie to pozycja najciekawsza. Luty przyniesie bowiem powrót "Sagi" po kilkumiesięcznej przerwie, ale także start aż sześciu nowych tytułów. Wśród nich długo wyczekiwane "Nameless"Granta Morrisona, a także dotychczas szerzej nie ogłaszane "Surface" Alesa Kota. Reszta zapowiedzianych nowości na razie nie rzuca na kolana, chociaż trudno nie zauważyć, że Jordie Bellaire prawdopodobnie posiada klona, ponieważ ilość kolorowanych przez nią komiksów jest niebywała.
Po niemrawym styczniu, w lutym z pewnością poszaleją sobie wielbiciele wydań zbiorczych. W zapowiedziach na drugi miesiąc przyszłego roku można ich znaleźć aż dwadzieścia i do końca nie wiem, które z nich mam polecać w pierwszej kolejności. W specjalnej, dziesięciodolarowej cenie pojawią się premierowe zbiory "Howtoons: [Re]Ignition", "Low" oraz "Roche Limit", a ponadto ukażą się długo wyczekiwane trejdy "Trees" czy "The Fade Out". Oprócz tego nowe "Chew", "Deadly Class" czy "Umbral" oraz dużo, dużo więcej.

Po styczniowym zawieszeniu, zgodnie z oczekiwaniami w lutym głębiej sięgnę do kieszeni. Moja lista zakupów prezentuje się następująco: "Lazarus #15", "Low vol. 1", "The Fade Out vol. 1" oraz "Trees vol. 1".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz