poniedziałek, 10 listopada 2014

Wyniki konkursu

Osiem i pół godziny temu dobiegł końca urodzinowy konkurs Image Comics Journal i nie pozostawię Was dłużej w niepewności i już ogłoszę, kto był najbliżej poprawnej odpowiedzi. Jak zresztą sami zobaczycie, decydowały naprawdę niewielkie pomyłki, a dwie z trzech nagrodzonych osób zwyciężyły rzutem na taśmę, wysyłając swoje odpowiedzi wczoraj.

Zacznijmy oczywiście od poprawnej odpowiedzi. Pytanie brzmiało: Ile wejść zaliczyło Image Comics Journal przez minione 365 dni? Chodzi o okres od 30 października 2013 do 29 października 2014 włącznie.

Poprawna odpowiedź to dokładnie 70326 wejść

Bardzo mocno zdziwiłbym się, gdyby ktoś trafił idealnie taką liczbę. Ta sztuka nikomu się nie udała, ale trzy osoby były bardzo, bardzo blisko. Oto więc lista nagrodzonych.
  1. Zdecydowanie najbliżej był Maciej, którego odpowiedź - 70250 (pomyłka zaledwie o 76) - dotarła do mnie w drugi dzień trwania konkursu i do końca nikt już jej nie pobił. Pierwsze tomy "Fatale" oraz "Sex" oraz zestaw słuchowisk "Żywe Trupy #1-2" są Twoje.
  2. Drugie miejsce przypadło Monice, która wczoraj udzieliła odpowiedzi 70500 (pomyłka tylko o 174). Otrzyma ona "trupi" zestaw, w skład którego wchodzą 20 i 21 tom "Żywych Trupów" oraz zestaw słuchowisk "Żywe Trupy #1-2".
  3. Ostatnia zwyciężczyni przysłała swoją odpowiedź również wczoraj, ale zaledwie 23 minuty przed północą. Patrycja zaproponowała 69732 (a więc pomyliła się o 594) i dzięki temu dostała się na najniższy stopień podium. Otrzyma oryginalne zeszyty "Real Heroes #1", "Trees #4" i "Manifest Destiny #10" oraz zestaw słuchowisk "Żywe Trupy #1-2".
Zwycięzcy mogą już szukać maili na swoich skrzynkach. Wszystkim serdecznie gratuluję, a każdemu uczestnikowi dziękuję za udział w konkursie. Nawet, jeśli ktoś wysyłał mi odpowiedzi typu "8500 wejść" ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz