czwartek, 20 listopada 2014

Moje #23

Długo przetrzymywałem wysyłkę kolejnej porcji komiksów z Image, aż w kocu stało się. Wczoraj otrzymałem od ATOM Comics pokaźną, solidnie zapakowaną paczkę, w której znalazły się następujące pozycje z naszego ulubionego wydawnictwa.

Ostatni, dziesiąty zeszyt serii "Protectors Inc." oraz mocno opóźnione "Ten Grand #11".
 Długo wyczekiwane przeze mnie kolejne odsłony serii "Umbral" i "Lazarus". Kolejno - dziesiąta i dwunasta. Mocno polecam oba te tytuły.
 Wydania zbiorcze w tym miesiącu reprezentują pierwsze tomu "The Wicked and the Divine" oraz "C.O.W.L.". Oba za jedyne 10 dolarów.
 I gwóźdź programu, o którym znajdziecie też kilka zdjęć powyżej - "Saga Deluxe HC".
Jak zwykle przy takiej okazji przypominam Wam o rubryce "Wasze", gdzie możecie chwalić się własnymi kolekcjami komiksów z wydawnictwa Image. Nawet tymi najmniejszymi. Wystarczy przysłać zdjęcia na adres mailowy: ktymczynski [małpa] gmail.com.

3 komentarze:

 1. No cóż pochwale się i ja :)
  Idę robić fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Ten Grand" - kiedyś chwaliłeś, było w Twoim topie miniserii (chyba). Komiks nadal trzyma poziom?

  OdpowiedzUsuń
 3. Rysownik nie daje rady, zabiera całą radość z czytania. Jest sztuczny i niestaranny. Wyżej pokazany numer w 10% zawierał kadry autorstwa Templesmitha, a i tak miał dwa miesiące poślizgu. Fabularnie jest to nadal jedyny tytuł Straczynskiego do którego nie mam zarzutów.

  OdpowiedzUsuń