piątek, 28 listopada 2014

Kirkman o tym, co zmieniłby w serialu "The Walking Dead"

Kadr, który widzicie powyżej, pochodzi w szóstego epizodu pierwszego sezonu serialu "The Walking Dead". Jego fabuła skupiła się na wizycie Ricka i jego ekipy w siedzibie Centrum Chorób Zakaźnych, gdzie spotkali doktora Edwina Jennera. Po latach, Robert Kirkman wypowiedział się na temat właśnie tego epizodu. Otóż stwierdził on, że gdyby miał na nowo pisać skrypty do serialu, to usunąłby cały ten wątek.

MOŻLIWE SPOILERY

W odcinku tym dr. Jenner zdradza Rickowi, że wszyscy żywi są zarażeni wirusem, który po śmierci zmienia ludzi w zombie i wcale nie trzeba być wcześniej ugryzionym, by się przemienić. Robert Kirkman przypomina, że w komiksie ujawnił to znacznie później, co było ogromnym szokiem dla wszystkich bohaterów. Twórca "The Walking Dead" dziś uważa, że tajemnicę tę zdradził zbyt wcześnie i lepiej by było, gdyby przerzucił to na drugi lub trzeci sezon.

Oczywiście zaraz potem Kirkman dyplomatycznie dodaje, że mimo to odcinek był fajny, a aktor grający dr. Jennera świetnie wywiązał się ze swojego zadania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz