środa, 4 listopada 2015

Nowe informacje o powrocie "Nowhere Men"

W sumie bez większego szumu poznaliśmy już kilka szczegółów dotyczących powrotu "Nowhere Men" na sklepowe półki. Nie ma tego za dużo, ale warto rzucić okiem.
Powyżej widzicie okładkę do siódmego numeru serii. Jej autorem jest Dave Taylor, który widnieje na niej także jako rysownik komiksu. Jest to artysta znany z wielu uznanych tytułów: ma na swoim koncie pracę chociażby przy przygodach Batmana czy Judge Dredda. Taylor jednak nie będzie jedynym rysownikiem pracującym przy tym komiksie.

Drugie nazwisko pojawiające się w zapowiedziach, to Emi Lenox ("Plutona"). Jak ujawnił Eric Stephenson, zajmie się ona dodatkową historią, a konkretnie utrzymanych w formie rysowanego pamiętnika wspomnień córki jednego z głównych bohaterów komiksu.

#7 rozpocznie się dokładnie w momencie, w którym zakończył się pierwszy story-arc.

Do sklepów trafi także wznowienie pierwszego tomu zbiorczego "Nowhere Men", które to ukaże się w dwóch wariantach okładkowych. Te różnić będą się od siebie niewiele - widniejąca na okładce dziewczyna ma mieć koszulkę w dwóch różnych kolorach. Oba warianty do zobaczenia w linku źródłowym.

Źródło: Word of the Nerd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz