sobota, 21 listopada 2015

Image na ekranach #31

Druga z rzędu odsłona "Image na ekranach" nie powali Was swoją objętością, ale być może zdziwi nieco zawartością. Tym razem za godne wspomnienia uznałem bowiem dwa newsy, z których jeden można spokojnie uznać za spoilerowy. Dlatego też po więcej informacji zapraszam do rozwinięcia posta.

W najnowszym odcinku serialowego wcielenia "The Walking Dead", historia nieco mocniej skupiła się na Darylu. Ten spotkał w lesie trzy osoby uciekające przed tajemniczą grupą ludzi. Wśród nich były dwie kobiety, które zostały wymienione z imienia, a także nienazwany przez cały epizod mężczyzna. Fani od razu zaczęli spekulować, kim jest postać odtwarzana przez Austina Amelio i stacja AMC pokazała, że wielu z nich miało rację. Otóż mieliśmy okazje poznać serialowego Dwighta.
Kolejne plotki z planu każą sądzić, że postać ta w kolejnych występach będzie już miała wygląd bardziej zbliżony do komiksowego. Wszystko jednak wskazuje na to, że moment ten nastąpi dopiero pod koniec obecnego sezonu, albo też jeszcze później - na początku kolejnego.

Przypominam, że komiksowy Dwight zasłynął z tego, iż z kuszy zabił Abrahama. Zgadnijcie co ten serialowy ukradł Darylowi pod koniec odcinka? ;)

Źródło: Comic Alliance
--------------------------------------------------------------------------
Tymczasem po latach ciszy, coś ruszyło się w kwestii ekranizacji komiksu "Hawaiian Dick". Na samym początku planowano stworzyć pełnometrażowy film z udziałem Johnny'ego Knoxville'a w roli głównej, lecz temat z czasem umarł. Dziś okazuje się, że jest spora szansa na serial.
Otóż Knoxville ogłosił, że projekt nie został porzucony i właśnie został producentem planowanego serialu, który miałby zadebiutować na łamach stacji NBC. Według jego opisu, "Hawaiian Dick", pomimo swojej mocno komediowej formy, miałby mieć formę standardowego serialu: odcinek trwałby około 40 minut. Jednocześnie nie zdradził, czy zagrałby w nim główną rolę.

"Hawaiian Dick" to cykl trzech miniserii autorstwa B. Clay'a Moore'a oraz Stevena Griffina, które opowiadają o niepokornym detektywie karnie wysłanym do pracy na Hawaje. Tam od razu wplątuje się w serię dziwnych spraw, które wydają się być nie do końca z tego świata.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz