środa, 11 listopada 2015

Image na ekranach #30

I znów krótka odsłona tej rubryki, ale za to z jednym, bardzo ważnym newsem! Otóż oficjalnie możemy napisać iż obsadzono role Negana w serialowym wcieleniu "The Walking Dead" i jest to aktor o naprawdę głośnym nazwisku.
Otóż w tego długo wyczekiwanego złoczyńcę wcieli się Jeffrey Dean Morgan. Jest to aktor bardzo charakterystyczny i mający w dorobku sporo roli, które zapadały widzom w pamięci. Popularność zdobył w 2006 roku, gdy jednocześnie grał w trzech serialach i w każdym z nich stworzył rolę, za którą go pokochano. Były to "Nie z tego świata", "Chirurdzy" oraz "Trawka".

Morgan ma na koncie także dwie komiksowe role. Zagrał bowiem Komedianta w ekranizacji "Strażników" oraz pułkownika Clay'a w "Drużynie potępionych" ("The Losers"). Już wkrótce zobaczymy go także jako Thomasa Wayne'a w "Batman v. Superman: Świt Sprawiedliwości".

Nie można jednoznacznie stwierdzić kiedy aktor pojawi się w "The Walking Dead". Według jednym źródeł nastąpi to dopiero w odcinku finałowym obecnej serii, lecz pojawiają się także głosy, że Negana poznamy już w drugiej połowie sezonu, do której zdjęcia właśnie trwają.

Co sądzicie na temat tego wyboru?

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz