niedziela, 22 listopada 2015

Twórcy serii "Revival" o ostatnim rozdziale ich opowieści i nie tylko

Seria "Revival" powoli zmierza ku swojemu końcowi. Dzieło autorstwa Tima Seeley'a i Mike'a Nortona pozytywnie zaskoczyło chyba wszystkich i dlatego też już od trzech lat obecne jest w ofercie Image Comics. Jednak tajemnic nie można wiecznie skrywać i twórcy w wywiadzie zapowiadają, że już wkrótce wszystkie zagadki doczekają się rozwiązania.
35 numer "Revival" ujawni wiele informacji. Tim Seeley sugeruje, że Dana - główna bohaterka komiksu - wie już, jaka tajemnica skrywa się za zmartwychwstaniem mieszkańców miasteczka Wausau. To czego nadal nie wie, to kto i dlaczego zabił jej siostrę. Seeley jednocześnie zaprzeczył, by wprowadzony do obsady serii (i już z niej zabrany) agent CIA był inspirowany postacią Toma Kinga - scenarzysty "Grayson" oraz "Omega Men" z DC Comics. Obaj panowie dobrze się znają, lecz nigdy nie rozmawiali o jego pracy w CIA.

Seeley dużo mówił o numerze 35 swojej serii. Uznał, że spośród wszystkich dotychczasowych to właśnie ten jest zdecydowanie najważniejszy. Dowiemy się z niego także dużo o Em, która ostatnio coraz mocniej oddaje się w objęcia szaleństwa

Scenarzysta oficjalnie potwierdził, że "Revival" zostanie zakończone na numerze 48.

Na koniec Seeley wspomniał w kilku słowach o telewizyjnej ekranizacji "Hack/Slash". Z jego słów można wywnioskować, że tak naprawdę nie ma dużo do powiedzenia w sprawie realizacji. Twórca widział scenariusz do pilota, lecz nie zna szczegółów realizacji. Sam zastanawia się nad tym, jak ekipa realizatorska będzie chciał wpleść w fabułę klimat filmów klasy B.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz