wtorek, 17 listopada 2015

Zapowiedzi Image na luty 2016

Tym razem miałem mnóstwo szczęścia. Już chciałem wyłączać komputer, ale zajrzałem na CBR. Znalazłem tam opublikowane dosłownie kwadrans temu zapowiedzi Image na przyszłoroczny luty. Znajdziecie je TUTAJ. Ja oczywiście bliżej pochylę się nad nimi przy okazji preordera na ATOM Comics, ale o kilku rzeczach wspomnieć wypada.
Powyżej widzicie okładkę pierwszego numeru komiksu "Mirror" Emmy Rios oraz Hwei Lin - jednej z dwóch lutowych premier. Wyróżniam tę, bo jest ładna ;) lecz i tak moim zdaniem warto zwrócić uwagę na obydwa nowe tytuły. Drugim jest "Snowfall" Joe Harrisa i Martina Morazzo. Duet ten odpowiedzialny był za "Great Pacific" i opis ich nowej serii sugeruje, że będziemy poruszać się w bardzo zbliżonych klimatach.
 
Luty oznaczać będzie powrót kilku serii z przerwy. Wśród nich znalazło się miejsce między innymi dla "Bitch Planet". Cieszy bardzo wydanie "Image Giant-Sized Artist Proof Edition: Tokyo Ghost #1-2", które składać będzie się aż z dwóch numerów tej serii i kosztować ma jedynie 19,99$. W tej cenie jest to nie byle jaki smaczek.

Moje zamówienie składać będzie się z: "Black Magick #5", "Descender #10", "I Hate Fairyland #5", "Paper Girls #5" oraz prawdopodobnie ze wspomnianego, powiększonego wydania "Tokyo Ghost". Co Wam wpadło w oko?

3 komentarze:

 1. Z tym "Mirror" to ciekawa sprawa, bo pojawił się już w zapowiedziach (chyba) grudniowych wraz z kolejnym numerem w styczniu, tylko że jako kolejno #7 i #8 numer 8HOUSE. Ciekawe, co to oznacza dla tamtych numerów.
  Jeżeli oznacza to, że 8HOUSE czekają zmiany w formie wydawania, to jestem za, bo obecny system, gdzie w ramach jednej serii wydawane są różne części różnych historii, był mylący dla przeciętnego czytelnika i na pewno nie zachęcał do sięgnięcia po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzę, że tamte numery się ukażą tak jak zapowiadano, a seria pociągnie wątki tam zapoczątkowane. "8House" to w ogóle jakaś wydawnicza masakra, niestety nieco wbrew wcześniejszym zapowiedziom. Graham wyraźnie swego czasu sugerował, że na ten cykl składać się będzie kilka miniserii + "From Under Mountain". Ale rzuciłem okiem na pierwsze dwa numery niby-serii "8House" i jestem bardzo zaintrygowany. Niemniej czekam na jakiś rozsądny cykl publikacji, dlatego nastawiam się na trejdy.

   Krzysiek

   Usuń
 2. Warto kupić Nailbiter w HC? Czytał ktoś?

  OdpowiedzUsuń