piątek, 3 lipca 2015

Znamy nową rysowniczkę "Rat Queens"

Zaskoczenia nie było. W momencie gdy Stjepan Sejic ogłosił podpisanie kontraktu na wyłączność ze studiem Top Cow i tym samym odejście z "Rat Queens", stawiałem na to że być zastąpi go osoba, która miała już do czynienia z tym komiksem. I się nie pomyliłem - nową rysowniczką serii została Tess Fowler, która zilustrowała między innymi one-shot "Rat Queens Special #1:  Braga".
Swego czasu Kurtis J. Wiebe zapowiadał, że obok głównej serii pojawiać będą się okazyjne one-shoty, które rysować miała właśnie Tess Fowler. Dziś, gdy została ona ilustratorką ongoingu, nie wiadomo co dalej z tymi planami. Niewykluczone, że po prostu ilustrować będzie je ktoś inny.

Fowler swoje obowiązki rozpocznie wraz z numerem 11, który ukazać ma się w zakładanym od jakiegoś czasu terminie, a więc 12 sierpnia. Doświadczenie uczy jednak, że termin ten może ulec przesunięciom.

Natomiast zanim ewentualnie zaczniecie narzekać na rysunki. Ten powyższy to fan-art, jaki Tess Fowler zrobiła na jakiś czas zanim została zatrudniona do zilustrowania wspomnianego już one-shota. Tamten był już narysowany znacznie lepiej, aczkolwiek to tylko moja subiektywna opinia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz