środa, 1 lipca 2015

Rick Remender odszedł z Marvela

Stało się to, o czym spekulowało się już od jakiegoś czasu. Wraz z koncem obecnie trwającego w Marvelu eventu "Secret Wars", Rick Remender porzuca pracę dla tego wydawnictwa, by w pełni poświęcić się rodzinie i autorskim projektom.
Czy oznacza to jakąś zmianę dla Image Comics? Raczej wątpię. Piszę o tym newsie tutaj właściwie tylko dlatego, bo scenarzysta w dość oryginalny sposób odniósł się do swojej pracy w Marvelu. Swoją decyzje podjął ponieważ, jak to malowniczo ujął, "chce znowu spełniać swoje marzenia oraz robić to, co karmi jego duszę". Być może nadinterpretuję, ale widzę tu pewien komentarz co do jakości pracy w Domu Pomysłów. Nie jest to nic, o czym byśmy nie wiedzieli, jednakże tak oryginalnie już dawno nikt tego nie nazwał :)

Jakby ktoś o tym nie wiedział, to Rick Remender obecnie tworzy w Image trzy serie: "Black Science", "Deadly Class" oraz "Low", a za parę miesięcy dojdzie do tego grona "Tokyo Ghost". Fanom tego twórcy polecam także zainteresować się "Devolution", które być może kiedyś ukaże się nakładem wydawnictwa Dynamite.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz