środa, 29 lipca 2015

Drugi tom "Sex" w sierpniu

Długo Mucha Comics kazała czekać na drugi tom serii "Sex", ale wreszcie wiadomo kiedy się ukaże. Poniżej okładka oraz ujawnione dane na temat komiksu.
Premiera sklepowa: 14 sierpnia 2015

Witamy ponownie w Saturn City!

Simon Coooke może i porzucił karierę superbohatera, nie znaczy to jednak, że nie ma problemów, z którymi musi się uporać w dorosłym życiu. Rozmaici mieszkańcy miasta muszą dawać sobie radę bez jego ochrony przed złoczyńcami — każdy próbuje znaleźć dla siebie miejsce w kształtującym się miejskim krajobrazie...

Joe Casey oraz Piotr Kowalski kolejny raz zapraszają do mrocznego świata, w którym superbohaterowie są już tylko wspomnieniem. Jesteśmy świadkami walki o władzę nad miastem i powoli odkrywamy tajemnice z przeszłości głównych bohaterów. Ich podróż dopiero się zaczyna. Świat, który do tej pory istniał tylko na kartach komiksowych historii, zaczyna nabierać kolorów.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w miesięczniku Sex #9-14.

„...to długo oczekiwany odpowiednik serialu telewizyjnego o superbohaterach – komiks zaplanowany na wiele części, pisany dla dorosłych odbiorców i próbujący powiedzieć coś o społeczeństwie”.
– Sequart Organization

„...kolejne zakręcone podejście do stereotypów związanych z superbohaterami”.
– Publishers Weekly

„Twórcy komiksu – Kowalski, Casey i Simpson – uwielbiają tworzyć sceny, w których rozmowa toczy się w łóżku. Takie pogaduchy do poduchy. W przypadku serii pod tytułem Sex, doskonale się to sprawdza”.
– Comics Bulletin 

Scenariusz: Joe Casey
Rysunki: Piotr Kowalski, Morgan Jeske, Chris Peterson
Kolory: Brad Simpson
Tłumaczenie: Grzegorz Marczyk
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 144
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor
ISBN 978-83-61319-56-6
Wydanie pierwsze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz