czwartek, 23 lipca 2015

Image Expo: Steven T. Seagle tworzy komiks dla młodszych odbiorców

Steven T. Seagle to jeden z autorów należących do dość głośnej ekipy Man of Action. Jednocześnie jest to twórca komiksów ze sporym dorobkiem. Pojawiał się już także w Image, zwłaszcza na początku jego istnienia, gdzie wsławił się kilkoma kretyńskimi wręcz komiksami. Scenarzysta ten pojawił się na ostatnim Image Expo, by ogłosić swój nowy projekt. Ku mojemu zdziwieniu, okazało się iż chodzi o pozycję skierowaną dla młodszych czytelników.
Jak widzicie na powyższym obrazku, tytuł komiksu to "Camp Midnight". Zostanie on wydany w formie powieści graficznej i skupi się na dziewczynce o imieniu Skye. Wybierze się ona z ojcem i macochą na obóz, którego zdecydowanie chciałaby uniknąć. Postanowi więc zepsuć pobyt absolutnie wszystkim, co po kilku zawirowaniach doprowadzi wreszcie do tego, iż omyłkowo trafi w kompletnie inne miejsce. Takie, w którym aż roi się od wszelkiej maści potworów.

Całość zilustruje kompletny debiutant - Jason Katzenstein. Według scenarzysty dysponuje on stylem idealnym do opowieści tego typu, a także bardzo szybko pracuje. 250 stron tego komiksu stworzył w półtora roku i jego wysiłki ma być widać gołym okiem. Strony ponoć wypełnione są szczegółami.

Skye i Mia - dwie najważniejsze postacie w "Camp Midnight", są w wieku gimnazjalnym (około 15 lat), lecz sam komiks skierowany jeszcze przede wszystkim do osób młodszych niż one.

"Camp Midnight" zostało już zapowiedziane na październik tego roku.

Źródło: CBR

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz