niedziela, 26 lipca 2015

Ruszył październikowy preorder na ATOM Comics

Już od kilkudziesięciu godzin dostępny jest nowy preorder na ATOM Comics. Jak zwykle możecie znaleźć w nim kompletną ofertę wydawnictwa Image Comics, zaś ja spróbuję wskazać Wam rzeczy, którym zdecydowanie warto bliżej się przyjrzeć.

Zacznę od zeszytówek, które nie zaczynają nowych serii. Pierwszą z nich jest "'68: Last Rights #4", który to jednocześnie kończy całą, trwającą blisko dekadę serię. Obok niego wymienię 124 już zeszyt serii "Invicible", gdzie z kolei rozpoczyna się historia "Reboot?" i myślę że warto dać jej szansę. No i wreszcie "Southern Bastards #10", którego scenarzystą został Jason Latour. Warto sięgnąć chociażby ze względu na świetną okładkę. Październik przyniesie także ostatni zeszyt serii "Witchblade", chociaż tutaj wstrzymałbym się z zakupem, gdyż jej poziom od dłuższego czasu jest bliski dna.

Przejdźmy wreszcie do nowości. Ja przede wszystkim zwróciłbym uwagę na cztery z nich. Jedna to "Paper Girls" Briana K. Vaughana, druga "Axcend", kolejna to "Black Magick" (wraz z edycją magazynową), trzecia zaś to "I Hate Fairyland" (z wariantem lekko ocenzurowanym). Fani "The Fuse" z pewnością nie odpuszczą sobie przyjemności sięgnięcia po "Codename: Baboushka #1" tego samego autora. Nowości jest nieco więcej, ale wydaje mi się iż te są zdecydowanie najbardziej godne polecenia.

Czas na wydania zbiorcze. Tym razem za dziesięć dolarów możecie nabyć pierwsze tomy "Jupiter's Circle", "Kaptary" i zdecydowanie najciekawszy z nich wszystkich - "Southern Cross". Oprócz tego warto rzucić okiem do drugich odsłon "Copperhead" oraz "Low", a także do premierowej odsłony "The Mantle". Ten należy do studia Shadowline, które bardzo rzadko wydaje swoje premierowe komiksy za dziesięć dolarów, co nie oznacza że nie warto się z nimi zapoznać.

Mają w czym wybierać także fani bardziej ekskluzywnych wydań zbiorczych. W październiku do sprzedaży trafi omnibus "Satellite Sam" oraz twardookładkowe "Wayward". Oba zawierające oczywiście sporo materiałów bonusowych.

Są wśród Was fani koszulek z motywami komiksowymi? Jeśli tak to Waszej uwadze nie mogą umknąć zapowiedziane t-shirty z motywami z kart "Deadly Class" oraz "Nailbiter".

I na koniec nieformalna zapowiedź. Jeśli nic się nie zmieni, to być może już po wakacjach na Image Comics Journal ruszy kolejny wspólny konkurs bloga oraz ATOM Comics. Czekajcie cierpliwie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz