wtorek, 14 lipca 2015

Image na ekranach #20

Powrót po chyba najdłuższej jak dotąd przerwie w działalności bloga rozpoczynam od stosunkowo świeżych informacji rodem z San Diego, gdzie na Comic-Conie jak zwykle pojawiła się cała masa interesujących informacji o komiksach, serialach i filmach. Także tych produkcjach pochodzących z Image Comics. W rozwinięciu posta znajdziecie najważniejsze ciekawostki.

Na dobry początek zaczynamy od trailera szóstego sezonu "The Walking Dead". Jak zwykle twórcy zafundowali nam niezłą i emocjonującą zapowiedź. Pytanie tylko czy ponownie nie umieścili w niej wszystkie sceny akcji z całej serii? :) Nowa odsłona serialu zadebiutuje 11 października i jest to już potwierdzona data.
----------------------------------------------------------------------------------------
Nieco wcześniej, bo już 23 sierpnia stacja AMC wyemituje pierwszy epizod "Fear the Walking Dead". Serial ten także doczekał się w ostatnich dniach pełnego trailera, a także bardzo przyjemnego dla oka, klimatycznego trailera. Wszystko to znajdziecie poniżej.

----------------------------------------------------------------------------------------
I trzeci serial autorstwa Roberta Kirkmana na San Diego Comic Conie zaprezentowany został wraz z zapowiedzią. Tym razem krótką i co tu dużo pisać, jakoś nieszczególnie porywającą. Mowa oczywiście o "Outcast". Ten serial nie ma jeszcze sprecyzowanej daty premiery, lecz wiadomo na pewno, iż ta nastąpi dopiero w przyszłym roku.
----------------------------------------------------------------------------------------
Na moment przynajmniej obudził się blog "Kirkmania" Pawła Deptucha, by donieść o fanowskiej produkcji opartej na komiksie "Invincible". Nie szykuje się nic niezwykłego, ale jestem przekonany iż wiele osób zwróci uwagę na wysiłki tej ekipy filmowców-amatorów. Klikając w poniższe zdjęcie przeniesiecie się do znacznie bardziej rozbudowanej galerii.
http://niezwyciezony.blogspot.com/2015/07/invincible-short-movie.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz