środa, 29 lipca 2015

Top Cow wyda komiks o tajemnym zakonie

Ledwo co wczoraj śmiałem się z tego, że Top Cow wypuszcza kolejny komiks autorstwa Matta Hawkinsa, tak dziś muszę delikatnie posypać głowę popiołem. Otóż na SDCC zapowiedziano jeszcze jedną serię, której tytuł brzmi "Romulus" i skupi się na pewnej wariacji zakonu Illuminati. Zabawny jest jednak fakt, że scenarzysta komiksu chyba nie odrobił swojego zadania.
"Romulus" skupi się na młodej kobiecie, która niegdyś szkolona była przez tajemniczy tytułowy zakon, a dziś przemierza świat, by zniszczyć tę organizację. Akcja komiksu osadzona jest w latach 80-tych ubiegłego stulecia. Sam zakon Romulusa to organizacja oparta na tym, co autor komiksu dowiedział się o Illuminati i tu pojawia się pewien problem. Otóż scenarzysta Bryan Hill, co zresztą szybko zostało mu wytknięte, przekręcił podstawową informację o celu istnienia tej słynnej organizacji.
 
Ashlar to główna bohaterka komiksu "Romulus". Ma to być kobieta niebywale niebezpieczna, biegła w wielu sztukach walki, ale zarazem nie na tyle pewna siebie, by bez żadnych obaw ruszać w kolejne misje. Czytelnicy często będą myśleć o niej dość niejednoznacznie, ponieważ ma ona mieć spory problem z podejmowaniem przemyślanych decyzji.

Bryan Hill został zatrudniony przez studio Top Cow jako główny edytor. Według słów scenarzysty, plany na najbliższe miesiące działalności tego wydawcy nie ograniczają się jedynie do ogłoszonych już projektów i w drugiej połowie roku powinny pojawić się szczegółowe plany dotyczące strategii Top Cow.

Źródło: Newsarama

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz