wtorek, 2 czerwca 2015

Image na ekranach #16

Sezon ogórkowy w pełni. Nowych informacji pojawia się jak na lekarstwo, dlatego żeby zapełnić czymś najnowszą odsłonę "Image na ekranach" musiałem sięgnąć także po informacje dość nietypowe. Na szczęście jest też kilka ważnych newsów. Szczegóły w rozwinięciu posta.
Czy pamiętacie może jak jakiś czas temu wspominałem, że Matt Fraction oraz Kelly Sue DeConnick podpisali dwuletnią umowę ze studiem Universal? Wnioskowałem wtedy że otwartą drogę do telewizji będzie mieć "Sex Criminals" i inne komiksy tej dwójki. Dziś wiem już, że się myliłem, ponieważ ogłoszono podpisanie wstępnej umowy na ekranizację "The Wicked and the Divine" Kierona Gillena oraz Jamiego McKelvie.

Prace toczyć się będą pod kątem serialu telewizyjnego, a wspomniani już Fraction oraz DeConnick zostali mianowani producentami.

Więcej szczegółów na razie nie podano.
----------------------------------------------------------------------------------
23 sierpień - taka jest na chwilę obecną data premiery pierwszego odcinka "Fear the Walking Dead". Ogłosił ją Robert Kirkman w wywiadzie dla serwisu Fangoria. Zgodnie z przewidywaniami, stacja AMC chce stworzyć płynne przejście między spin-offem i głównym serialem, dlatego też tydzień po zakończeniu tego pierwszego, na ekranach pojawi się pierwszy odcinek szóstej serii "The Walking Dead".

Oznacza to nic innego jak to, że począwszy od 23 sierpnia przez czternaście tygodni dostawać będziemy po jednym epizodzie trupiej odysei co siedem dni.
----------------------------------------------------------------------------------
Sandrine Holt to kolejna aktorka, która podpisała umowę na występy w "Fear the Walking Dead". Internet odrobinę zawrzał, ponieważ kobieta ta jak dotąd miała dużego pecha do produkcji w których występowała, gdyż każda z nich kończyła się na pierwszym sezonie. Jeśli AMC nie odwoła swojej decyzji, tym razem będzie inaczej.

Holt wcieli się w postać dr Bethany Exner, która jest młodą, bardzo pewną siebie i niezwykle uzdolnioną. Spekuluje się, że będzie ona próbować poznać więcej szczegółów epidemii zombie.
----------------------------------------------------------------------------------
I na koniec mała ciekawostka. Stworzono czołówkę serialu "The Walking Dead" stylizowaną na typowa produkcje VHS z lat 90-tych. Efekt zaskakująco fajny. Zresztą zobaczcie sami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz