sobota, 20 czerwca 2015

Image na ekranach #18

Dziś tylko jeden news, ale za to jakiego kalibru. Dosłownie wczoraj dowiedzieliśmy się, że kolejny komiks ze stacji Image otrzymał zielone światło na zekranizowanie pod postacią serialu telewizyjnego. Tytuł ten ostatnio dość często przewijał się na blogu i jest to oczywiście "Southern Bastards"!!!
Wydaje się, że komiks ten nie mógł znaleźć lepszego domu, ponieważ prawa do ekranizacji trafiły do stacji FX, które w swojej historii ma na koncie takie świetne seriale jak "Sons of Anarchy" czy równie genialne "The Shield" - proszę nie mylić tego tytułu z niczym od Marvela. Producentem serialu ma być Scott Rudin ("True Grit", "The Social Network"), natomiast Jason Aaron oraz Jason Latour również obecni będą przy pracach, najprawdopodobniej jako "executive producers" (zabijcie mnie - nie wiem jak to poprawnie przetłumaczyć).  

EDIT: czytelnik podpowiada: "producenci wykonawczy". Dziękuję :)

Data premiery nie jest znana, aczkolwiek spekuluje się że dranie z południa zawitają na małym ekranie w połowie przyszłego roku.
--------------------------------------------------------------------------------
Tymczasem pojawił się pierwszy w miarę sensowny teaser serialu "Fear the Walking Dead". To znaczy dalej nic konkretnego nie ujawnia, ale przynajmniej widzimy w nim jednego z bohaterów serialu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz