piątek, 26 czerwca 2015

Image na ekranach #19

W ostatnich dniach w sieci pojawiło się sporo newsów dotyczących obu seriali z uniwersum "The Walking Dead", lecz większość z nich to jakiś mało istotne ploteczki i domysły, dlatego też postanowiłem je zignorować. Na szczęście i tak znalazło się kilka ciekawych informacji, którymi chciałbym się z Wami podzielić i właśnie po nie zapraszam do rozwinięcia posta.
Kojarzycie tego pana? Z pewnością tak. To David Tennant, kojarzony przede wszystkim z roli jednego spośród wcieleń Dr. Who. Aktor ten dołączył do obsady animowanej wersji "Chew", gdzie podkładać będzie głos Masona Savoy'a. Informacja ta jest o tyle ważna, ponieważ jest to pierwszy od dłuższego czasu konkretny znak, że w sprawie tej produkcji coś się dzieje.

Początkowo, rolę tę przyjął Robin Williams. Niestety z wiadomych przyczyn plany musiały ulec zmianom.
---------------------------------------------------------------------------
Serwis "Hollywood Reporter" doniósł niedawno, iż w drodze na mały ekran jest nie tylko seria "Southern Bastards", ale być może także i coś z Top Cow. Sam Matt Hawkins tego nie zaprzeczył (chociaż również nie potwierdził), ale wydaje się iż chodzi o "Think Tank" autorstwa jego oraz Rahsana Ekedala.

Seria opowiada o Davidzie Lorenie - naukowcu-geniuszu, który postanawia przestać wymyślać coraz to lepsze narzędzia mordu. Okazuje się jednak, że efekty jego pracy są tak zadowalające, że jego pracodawcy nie chcą tak łatwo wypuścić go z rąk.

Warto jednak nadmienić, że chociaż informacja ta pojawiła się parę dni temu, od tego czasu w temacie panuje cisza. Być może jednak cały ten news to nic innego jak medialna plotka.
---------------------------------------------------------------------------
Jedenasty lipca - zapamiętajcie dokładnie tę datę, ponieważ to wtedy właśnie na festiwalu Comic-Con International pojawią się twórcy i aktorzy z serialu "Outcast", by zaprezentować zebranym fanom pierwsze materiały z planu. Być może nawet doczekamy się pierwszego teaser trailera.
---------------------------------------------------------------------------
Dawno temu pisałem o nowej grze komputerowej osadzonej w świecie "The Walking Dead". Nosi ona w tytule przedrostek "Overkill's" i do niedawna legitymowała się tylko klimatycznym teaserem. Na niedawnym E3 pojawiła się pełnoprawna zapowiedź tej gry, pod postacią trwającego niecałe dwie minuty trailera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz