czwartek, 11 czerwca 2015

Nowe informacje na temat kolejnego Image Expo

Kilka ciekawych informacji pojawiło się niedawno na temat najnowszego Image Expo. Dzięki nim nie tylko poznaliśmy już wstępne plany Image, ale także między wierszami można było doszukać się czegoś nowego. Szczegóły poniżej.
Chyba najważniejszą informacją jest rozszerzenie listy gości. Jednak nie jest ono takie typowe, ponieważ wydawnictwo Image Comics w oficjalnej notce prasowej wyraźnie zaznaczyło, że Jason Aaron, Nicola Scott, Alec Siegel, Kyle Higgins oraz Nick Dragotta przybędą na miejsce przede wszystkim po to, by ogłosić nowe komiksowe projekty sygnowane swoimi nazwiskami. Dołączyli oni tym samym do Warrena Ellisa i Tuli Lotay, których nowy projekt został już zaanonsowany jakiś czas temu, chociaż nadal nie wiadomo o co chodzi.
Jeśli chodzi o domysły, to wydaje mi się że obecność wśród wymienionych twórców Aleca Siegela oraz Kyle'a Higginsa ostatecznie już daje do zrozumienia, iż seria "C.O.W.L." zostanie zakończona na zeszycie jedenastym. Ubolewam, chociaż spodziewałem się takiego rozwoju sytuacji.

Z kolei wyżej widoczny projekt koszulki to nic innego jak dalszy ciąg promowania wznowienia wydawania serii "Nowhere Men", który niezmiernie mnie cieszy. Na Image Expo ponadto pojawi się drugie wydanie tradepaperbacka, ozdobione dwoma alternatywnymi okładkami.

Przypominam, że kolejna odsłona Image Expo odbędzie się w lipcu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz