czwartek, 11 czerwca 2015

Image na ekranach #17

W ostatnich dniach pojawiło się sporo nowych informacji dotyczących zarówno kolejnego sezonu serialu "The Walking Dead" jak i jego pierwszego spin-offu. Tak, nieprzypadkowo zasugerowałem iż może nie być on jedynym, jaki wyprodukuje stacja AMC, a więcej informacji na ten temat oraz kilka innych newsów znajdziecie w rozwinięciu newsa.
Zacznę oczywiście od tego, co zasygnalizowałem przed chwilą. Robert Kirkman udzielił kolejnego wywiadu i nieco zaskoczył stwierdzeniem, iż ma nadzieję że dobry start "Fear the Walking Dead" otworzy mu możliwość stworzeniach kolejnych produkcji osadzonych w świecie serialu. Twórca twierdzi, że pomysłów ma naprawdę mnóstwo, lecz jednocześnie zastrzega, że w chwili obecnej nie prowadzi żadnych rozmów z włodarzami AMC i skupia się na tych dwóch serialach, które ma w ramówce stacji.
-------------------------------------------------------------------------------------
Czas na castingowe nowinki. Okazuje się, że twórcy "The Walking Dead" nieco oszukują podczas ogłaszania naboru aktorów do nowych ról. Jakiś czas temu pojawiła się informacja o dwóch nowych postaciach, którzy mieli nazywać się Delvin i Tucker. Dziś juz wiemy, że w przypadku obu była to zwykła ściema. Delvinem okazał się znany z komiksów Heath, którego zagra Corey Hawkins. Pojawiło się także jego pierwsze zdjęcie.
Z kolei czujni reporterzy dostrzegli na planie serialu także innego czarnoskórego aktora - Kenrica Greena i tu pojawiły się już pierwsze spekulacje. Według nich, zagra on "Tuckera", a w rzeczywistości komiksowego Scotta - najlepszego przyjaciela Heatha.
Co ciekawe, Kenric Green prywatnie jest mężem Sonequii Martin-Green, czyli serialowe Sashy.
-------------------------------------------------------------------------------------
To jednak nie koniec castingowych nowinek. Ujawniono bowiem iż twórcy serialu "The Walking Dead" poszukują kolejnych dwóch aktorów. Oto opisy postaci, które mają pojawić się na małym ekranie.

Pierwszą rolą do obsadzenia jest rola Kirka. Mężczyzna w wieku między 20 a 30 lat. Typowy pracownik biurowy, żonaty i wiodący sielankowe życie. Nie jest cyniczny i ograniczony ale w obecnym świecie, jest w stanie pozbyć się każdego kto staje mu na drodze. Rola ta ma być powracająca (z szansą na angaż na kilka sezonów).

Drugą rolą jest rola żony Kirka - Hildy. To kobieta również dwudziestokilkuletnia, która jest dla swojego męża prawdziwym partnerem. To silna kobieta, która nie jest pasywna. Ta rola również ma mieć charakter powracający.

Ciekawe czy i tym razem imiona tych postaci to zmyłka? :)
-------------------------------------------------------------------------------------
Pojawił się pierwszy oficjalny plakat serialu "Fear the Walking Dead". Jest bardzo klimatyczny :)
-------------------------------------------------------------------------------------
I na deser informacja dotycząca tego, na co chyba wszyscy czekaliśmy. Otóż twórcy "Fear the Walking Dead" potwierdzili, że ani w pierwszym ani na początku drugiego sezonu tej produkcji najprawdopodobniej nie będą kręcić żadnych scen w lasach ;) Oznacza to, że najgorsze koszmary fana głównego serialu odchodzą w niepamięć i nie uświadczymy bezsensownej tułaczki między drzewami.

1 komentarz:

  1. Przypomniało mi się jak na naszym spotkaniu w Allboomie jeden kolega domagał się większego realizmu w postaciach zombie, czyli żeby np. skoro są nieżywe (biologicznie rzecz ujmując) to żeby robaki się żywiły na tych chodzących trupach. Tylko, że klasycznie rzecz ujmując zombie z wierzeń voo doo (bo to stamtąd bierze się koncepcja zombie) to nie tyle były "żywe trupy", co żyjące ciała ludzkie bez duszy. Tak to chyba szło.

    OdpowiedzUsuń