niedziela, 31 maja 2015

Kolejny komiks Image w Polsce!!!

Ach, cóż to za miła końcówka maja. Człowiek wreszcie się porządnie wyspał, a po smacznym obiedzie dowiedział się iż wydawnictwo Waneko (tak, te od mang) opublikuje w Polsce komiks z oferty Image. Panie i panowie, będzie to:
Oto oficjalna zapowiedź ze strony wydawnictwa:

Gatunek/tematyka: komiks zachodni, romans, BDSM, komedia, dramat
Autor: Stjepan Sejic
Ilość tomów: 3, dalej powstaje
Sposób wydania: 168×258 mm, softcover, wszystkie strony kolorowe
Cena: 44,99 zł/tom
Premiera: koniec 2015
Tytuł tylko dla dorosłych (18+)

Więcej o tym tytule: "Sunstone" opowiada o dwójce dorosłych kobiet, Lisie i Ally, które po poznaniu się online postanawiają umówić się na randkę… Ale z racji tego, że obie fascynują się BDSM to można się spodziewać, ze nie będzie to zwyczajna randka. Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak naprawdę wygląda tajemniczy świat BDSM, jeżeli nie straszne wam związki damsko-damskie, jeżeli cenicie sobie dobry humor i jeszcze lepsze rysunki… No cóż, w takim przypadku "Sunstone" jest komiksem, po który powinniście sięgnąć. I kto wie, może dzięki niemu dowiecie się o sobie czegoś nowego? Lub zbierzecie się w końcu na odwagę, aby zrobić to, dzięki czemu będziecie szczęśliwi?

4 komentarze:

 1. Komiks znajdował się na mojej liście do kupienia już jakiś czas, ale teraz mam dodatkową motywację do jego zakupu :)
  Tylko czy warto ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie warto, to świetny komiks.

   Usuń
 2. Nigdy nie byłem zainteresowany tym komiksem i po angielsku bym go w życiu nie zamówił. Wersje od Waneko zamówię na gwiazdkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłem na tym panelu. Słyszałem ogłaszanie i jakoś tak, odniosłem wrażenie, że to nie tylko nie moja tematyka (ogólnie wszystkie ogłoszenia nowych tytułów takie były), co i dziwny ruch. Ale niech im się szczęści. Ja raczej nie kupię. Co nie znaczy, że mówię nie kupujcie. Nie znam, nie oceniam.

  OdpowiedzUsuń