środa, 6 maja 2015

Image na ekranach #14

Kolejny komiks Image z szansami na przeniesienie na duży ekran oraz problemy aktorów grających (lub już nie) w "The Walking Dead". Pierwsza po dłuższej przerwie odsłona "Image na ekranach" nie przynosi zbyt wielu konkretnych wiadomości, ale sądzę że i tak warto zajrzeć.

Zacznijmy najpierw od wieści niezwiązanych z Trupią epopeją. Studio Warner Bros oficjalnie rozpoczęło prace nad ekranizacją komiksu Gerry'ego Duggana i Phila Noto - "The Infinite Horizon".
Jak podaje portal Paradoks: scenariusz na potrzeby filmu zaadaptował Ryan Condal. Komiks czerpie sporo inspiracji z "Odysei" Homera, opowiada o bezimiennym żołnierzu, który wraca do domu po latach wojny na Bliskim Wschodzie. Jego podróż wiedzie przez pół świata, a na swej drodze spotyka cyklopów i syreny. Na razie nie jest znana obsada oraz ewentualna data premiery filmu.
-----------------------------------------------------------------------------------
Nieszczególnie dobrze wiedzie się w ostatnich dniach aktorom znanym między innymi z grania w "The Walking Dead". Serwis ShowTV informuje, że "Seth Gilliam który w "The Walking Dead" wciela się w rolę ojca Gabriela, został złapany przez policję za przekroczenie prędkości. Podczas kontroli okazało się że aktor prowadził swój samochód pod wpływem alkoholu, a w jego aucie znaleziono marihuanę. Nie wiadomo jak to wydarzenie wpłynie na zdjęcia do nowych odcinków serialu. AMC nie komentuje tego zajścia. Gilliam opuścił areszt po wpłaceniu kaucji w wysokości 10 tysięcy dolarów". Warto dodać, że miało to miejsce na dzień przed rozpoczęciem pracy na planie szóstego sezonu serialu.
Kilka dni wcześniej głośno było o tym jak znany z roli Tyreese'a Chad Coleman wybuchł ze złości, gdy podczas jazdy nowojorskim metrem usłyszał jak ktoś nazywa go "czarnuchem". Całe zajście zostało nagrane i krąży po Internecie.
Pół żartem, pół serio można stwierdzić iż szkoda, że w serialu nigdy nie wykazał się podobnymi emocjami.
-----------------------------------------------------------------------------------
Na koniec castingowe nowinki. Do szóstego sezonu "The Walking Dead" dołączy nowa, czarnoskóra postać. Ma mieć na imię Delvin i według opisu ma to być cynik uznający ludzi za idiotów.

Z kolei do "Fear the Walking Dead" dołączyła już aktorka Elizabeth Rodriguez, lecz jej rola trzymana jest w tajemnicy. Najprawdopodobniej pojawi się w drugim odcinku spin-offu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz