środa, 20 maja 2015

Image na ekranach #15

Udało mi się zebrać trochę bardziej lub mniej konkretnych newsów, więc najwyższa pora na nową odsłonę tej rubryki. Tak się akurat złożyło, że będzie to edycja w całości poświęcona tylko jednej produkcji. Jest nią oczywiście:
Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia posta.

Na dobry, a właściwie niedobry początek, mała garść informacji od Telltale Games. Otóż trzeci sezon gry "The Walking Dead" na pewno nie ukaże się w tym roku. Job Stauffer - jeden z głównych szefów studia, zapowiedział jednak iż w tym roku fani tego tytułu coś dostaną w swoje ręce. Od razu pojawiły się spekulacje iż chodzi o kolejny dodatek DLC, lecz dosłownie parę dni temu pojawiła się plotka, jakoby Telltale miałoby intensywnie pracować nad grą o tytule... pewnie się domyślacie... oczywiście "Fear the Walking Dead". Jeśli zostanie to potwierdzone, na blogu pojawi się odpowiednia informacja.
--------------------------------------------------------------------------------------
David Erickson - showrunner serialu "Fear the Walking Dead" zdradził kilka szczegółów na jego temat. Przede wszystkim rzuca się w oczy to, że mężczyzna jak ognia unikał słowa "prequel" i produkcji mówił jako o "dziele towarzyszącym". Fabuła skupiać się ma na momencie zlokalizowanym w czasie, gdy Rick Grimes był w śpiączce po postrzale. Widzowie będą mieć okazję zobaczyć na własne oczy początki epidemii oraz to, jak zmieniał się świat pod jej wpływem.

Twórca stwierdził także, że nie jest zwolennikiem 16-odcinkowych sezonów, dlatego cieszy się że druga seria "Fear the Walking Dead" będzie liczyć ich 13. Jego zdaniem serial ten powinien trwać około pięć sezonów, lecz wszystko zależeć będzie od tego, jak produkcję przyjmą fani oraz czy stacja AMC zgodzi się na jego wizję rozwoju historii.

Inne będą także zombiaki. Ponieważ historia ukazywać ma początki epidemii, trupy mają być tylko w nieznacznym stopniu rozkładu. Maja przypominać tych, którzy w regularnej serii dopiero co się przemienili.
--------------------------------------------------------------------------------------
W międzyczasie pojawiają się kolejne nazwiska, które dołączają do obsady spin-offu. Na powyższym zdjęciu widoczny jest Ruben Blades. Zagra on postać o imieniu Daniel. Z kolei rola zaplanowana dla Mercedes Mason jest owiana tajemnicą. Wiadomo jednak, że obie te postacie pojawią się najprawdopodobniej dopiero w drugim epizodzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz