środa, 27 maja 2015

KONKURS z "Chew"!!!

Po wielu dniach oczekiwania, Mucha Comics przysłała mi w końcu drugi tom "Chew". Nic więc dziwnego, że właściwie od razu ogłaszam konkurs, w którym możecie wygrać wspomniany komiks. Co trzeba zrobić? Być może znowu ryzykuję pojawienie się speców od tego, co powinienem doceniać a co nie, ale poproszę Was o ruszenie głową.
Co zrobić aby uczestniczyć w losowaniu? Już tłumaczę.

Jak zapewne wiecie, głównym bohaterem "Chew" jest detektyw-cybopata. Oznacza to, że widzi wspomnienia każdej rzeczy którą zje. Sam komiks osadzony jest w świecie, w którym handel drobiem jest zabroniony z powodu epidemii, która przetoczyła się przez cały świat i była właśnie roznoszona między innymi przez kurczaki.

Proszę więc Was o popuszczenie wodzy fantazji. Wymyślcie postać o niezwykłych umiejętnościach, która mogłaby być partnerem Tony'ego Chu.

Osoba, której odpowiedź najbardziej przypadnie mi do gustu, otrzyma ufundowany przez Mucha Comics egzemplarz "Chew #2: Międzynarodowy Smak". Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres mailowy ktymczynski[małpa]gmail.com. Konkurs trwa od teraz do 3 czerwca włącznie.

Powodzenia :)

2 komentarze: