czwartek, 14 maja 2015

Komiks od Image z obniżoną ceną!

Fajną niespodziankę sprawili swoim fanom Jason Aaron oraz Jason Latour. Dosłownie wczoraj położyłem wreszcie swoje łapy na drugim tomie zbiorczym "Southern Bastards" i z przyjemnością informuję, że zamiast zapowiadanych wcześniej (bodajże) trzynastu dolarów kosztuje on jedynie dziesięć. Przypomnę więc Wam jego okładkę i zachęcam do kupna.
Swoją drogą Image wytrąciło mi z ręki już jedyny gotowy argument do narzekania przy okazji recenzji :) Ta pojawi się już wkrótce.

3 komentarze:

 1. Dobra wiadomość, u mnie tom pierwszy ciągle leży na półce i czeka na przeczytanie (tak jak "Trees" i kilka innych smakowitości).

  Wczoraj puściłem na blogu zaległą recenzję 2 tomu "Fatale" - gdybyś robił niedługo linkowisko to będę wdzięczny za podlinkowanie i tego tekstu.

  Będziesz może na Komiksowej Warszawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety wizytę w Warszawie w tym roku muszę odpuścić.

   Link do recenzji już mam od dwóch czy trzech godzin zapisany, ale obecnie straszna posucha, więc i "Linkowiska" nie ma. Pewnie po premierze "Chew" coś się uzbiera.

   Usuń
  2. Szkoda.

   "Chew" vol.2 też będę recenzował, nawet zrobię wywiad z Laymanem, więc jak tak dalej pójdzie, to przejmę całe kolejne linkowisko ;)

   Usuń