wtorek, 19 maja 2015

Image Expo wraca do San Francisco i odbędzie się... w lipcu

Już 2 lipca pojawi się kolejna okazja, by wydawnictwo Image Comics zarzuciło nas nowymi zapowiedziami komiksów. Tego dnia bowiem odbędzie się drugie już w tym roku Image Expo, które tym razem zostanie zlokalizowane w San Francisco Bay Arena. Znane są już pierwsze szczegóły imprezy.
Wśród już zapowiedzianych gości są Robert Kirkman, Greg Rucka, Brian K. Vaughan, Steve Skroce oraz Tula Lotay - rysowniczka "Supreme: Blue Rose". Lista ta ma się sukcesywnie zwiększać, chociaż już poinformowano, że nie wszyscy goście zostaną oficjalnie zapowiedzeni.

Bilety sprzedawane będą w dwóch wariantach. Zwykła wejściówka kosztować ma 20$ (w dniu imprezy 25$), natomiast bilet premium - 50$ (2 lipca już 65$). Ten drugi wariant zawiera w sobie wejściówkę na oficjalne after-party, możliwość łatwiejszego zdobycia autografów oraz pakiet rozmaitych gratisów.

Impreza potrwa tym razem jeden dzień. Na stronie imagecomics.com/expo znajduje się więcej informacji na jej temat. W tym zasady zdobywania autografów (tu pstryczek w nos dla organizatorów MFKiG).

1 komentarz: