sobota, 30 maja 2015

Linkowisko na początek weekendu

Wciąż dość nieśmiało, lecz coraz więcej opinii o świetnym, drugim tomie "Chew" zaczyna pojawiać się w Internetach. Wertując kolejne zakamarki sieci znalazłem jednak nie tylko teksty o wydawanej przez Mucha Comics serii. Zresztą, zobaczcie sami.
Powyższy filmik to szósta już odsłona vloga "Planeta Komiksów". Wyjątkowa z tego powodu, że nie tylko możecie poznać opinię Karola na temat "Chew #2: Międzynarodowy smak", ale także wygrać podpisany przez Johna Laymana egzemplarz. Serdecznie zachęcam do wypróbowania swoich sił.

Tymczasem dokopałem się jeszcze do następujących rzeczy:
  • Drugi tom "Chew" recenzuje serwis Na Ekranie.
  • Natomiast John Layman udzielił wywiadu serwisowi Paradoks, gdzie zdradza pewną ciekawostkę na temat przyszłości "Chew".
  • Z kolei drugi wywiad znajdziecie na blogu Anonimowego Grzybiarza.Jest to ta sama rozmowa, która jakiś czas temu ukazała się na serwisie Dzika Banda, ale czyta się na tyle dobrze, że zachęcam do ponownej lektury :)
  • Z innych komiksów także coś ciekawego się znalazło. Jakub Górecki na Pulp Warsaw opisuje swoje wrażenia z pierwszego numeru "Sons of the Devil"...
  • ...a także debiutuje na Kinomisji, gdzie dzieli się swoimi wrażeniami z lektury pierwszego tomu "Lazarusa" od Taurus Media.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz