sobota, 15 lutego 2014

W maju spotkają się bohaterowie serii...

..."Chew" oraz "Revival"!!! To chyba jedna z najbardziej zaskakujących informacji mijających miesięcy. Czytelnicy obu serii już zachodzą w głowę, jak twórcom obu serii uda się ten na pozór szalony pomysł. Oni sami mają już pewien pomysł, o którym napiszę kilka słów. Na początek jednak jedna z dwóch okładek zapowiedzianego na maj komiksu "Chew/Revival #1".
Pomysłodawcą tego projektu jest John Layman, który juz od dłuższego czasu chciał przeprowadzić jakiś crossover z udziałem swojej serii. Dzieło Tima Seeley'a była na szczycie jego listy życzeń, chociaż sam twórca "Revival" początkowo nie był zbyt przychylny temu pomysłowi. Ostatecznie jednak zgodził się i to on, a nie Layman podsunął więcej interesujących pomysłów, które użyte zostaną w komiksie. Twórcy obiecują, że czytelnicy zdziwią się w jaki sposób skrzyżują się drogi bohaterów obu cykli.

Na deser druga okładka zapowiedzianego zeszytu.
Na chwilę obecną nie wiadomo czy historia ta znajdzie się w oficjalnym kontinuum serii, które w maju odesłane zostaną na miesięczną przerwę. "Chew/Revival #1" składać będzie się z 48 stron i kosztować ma niecałe pięć dolarów. data premiery to 28 maja i z całą pewnością sięgnę po ten zeszyt.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zastanawia mnie, czy w przypadku czytania Chew w trejdach, lepsze byłoby czekanie na dorzucenie tego do któregoś zbioru, czy kupienie zeszytów.
    Ciekawi mnie również, czy jest sens zapoznawać się z tym crossoverem, nie znając Revival. Cóż... jest pretekst żeby poznać ;p

    OdpowiedzUsuń