niedziela, 16 lutego 2014

Okładka tygodnia #7

Zgodnie z kolejnymi Waszymi sugestiami, od dziś za każdym razem w "Okładce tygodnia" linkować będę odnośnik do niemal wszystkich (ale o tym za chwilę) komiksów wydanych przez Image w danym tygodniu. Kliknijcie więc tutaj, a następnie sprawdźcie, czy zgadzacie się z moim wyborem.
3. Think Tank #12 - okładka świadcząca o moim totalnym braku obiektywizmu. Zauważyłem bowiem, że często wyróżniam covery serii, które naprawdę bardzo lubię. Tak jest w tym przypadku, bo chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że okładka ta zupełnie niczym nie wyróżnia się ponad inne, to jednak dzieło Rahsana Ekedala umieszczam na najniższym stopniu podium i szczerze polecam Wam zapoznanie się z tą serią.
2. Fatale #20 - w zasadzie każda okładka serii Eda Brubakera i Seana Phillipsa zasługuje na wyróżnienie, ale ta spodobała mi się w szczególności. Pomysłowa kompozycja pokazuje, że kobieta przedstawiona na rysunku jest zarazem piękna, niebezpieczna i... intrygująca. Taką właśnie rolę powinny spełniać covery i za to drugie miejsce.
1. The Darkness #114 (Retailer 10 Copy Incentive Variant Cover Edition) - pod tą ogromnie długą nazwą kryje się okładka autorstwa Marca Silvestriego. Szkic w zasadzie i właśnie dzięki temu dzisiejsze zestawienie wygrywa ta właśnie pozycja. Uwielbiam szkice, zwłaszcza stworzone przez artystów których bardzo lubię. Silvestri do nich się naturalnie zalicza i jego praca po prostu musiała znaleźć się na szczycie dzisiejszego zestawienia.

Macie swoje propozycje?

1 komentarz:

  1. Zacne, zwłaszcza Fatale #20. Do tej listy dodałbym jeszcze Fuse #1. Bardzo fajny projekt: http://cdn.bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2013/11/the-fuse-01web.jpg

    OdpowiedzUsuń