niedziela, 2 lutego 2014

Okładka tygodnia #5

Jak w każdą niedzielę, tak i dziś po raz kolejny wybieramy najlepsze okładki komiksów Image z minionego tygodnia. Przypominam, że już trzeci tydzień z rzędu skupiam się jedynie na pozytywach i w przeciwieństwie do czwartej odsłony, dziś nie miałem żadnych kłopotów ze wskazaniem najlepszej trójki. Aż dwa miejsca na podium zajmują dziś komiksy ze studia Top Cow. Ale po kolei.

3. Five Weapons #6 (cover B) - Ostatni stopień podium w tym tygodniu za pomysłowość. Okładka nie podoba mi się pod względem graficznym, ponieważ Rob Guillory nigdy zbyt mocno nie przekonywał mnie swoim stylem. Jednakże jest ona interesująca ze względu na niemałą ilość smaczków skierowaną do fanów serii. Póki co, wciąż do nich należę.
2. Cyber Force #8 - Żeby nie było wątpliwości: ta seria nadal jest kompletnie do niczego. Jednak próbek niebywałego talentu Marca Silvestriego ostatnio nie widzimy zbyt często. Być może to i dobrze, bo za to gdy już się doczekamy, otrzymujemy takie oto dzieło:
 1. Witchblade #172 - W tym tygodniu zwycięzcą jest, nie pierwszy raz zresztą, Stjepan Sejic i jego cover do kolejnej odsłony przygód Sary Pezzini. Artysta pokazał to, za co go uwielbiam: dobry pomysł, świetną kompozycję, umiejętną grę barwami i niebywały klimat. Dla mnie zdecydowany numer jeden.
Macie swoje typy? Możecie swobodnie podawać je w komentarzach. Kolejna odsłona "Okładki tygodnia", jak nazwa sama wskazuje, już za siedem dni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz