piątek, 28 lutego 2014

Cztery miesiące bloga

Dziś stuknęło blogowi równo cztery miesiące. Czas więc na garść statystyk:
 • Pojawiło się 170 notek. To daje 42.5 na miesiąc czyli ponad jedną na dzień. Nieźle, patrząc na ilość przerw jakie sobie robię.
 • Komentarzy pod wpisami jest już 229. To daje 57,25 miesięcznie, więc niemal dwa dziennie. Można więc uznać że każdego dnia pojawia się jeden komentarz Wasz i jeden mój :)
 • Licznik odwiedzin obecnie wskazuje 17 923. Sądzę że jeszcze dziś spokojnie przebije próg osiemnastu tysięcy. Średnia: 150 wizyt dziennie.
 • W mijającym miesiącu dwie notki wbiły się do czołowej 10 najpopularniejszych wpisów na blogu. Wciąż ewidentnie bardzo lubicie rubrykę "Top 5". "Śladami herosów" również zostało przyjęte bardzo ciepło.
 • Trzynaście razu ktoś wybierał ten blog na podstawie wyników z Google. Lecz jakim cudem Image Comics Journal wyświetlił się przy wpisaniu "co okazuje spiderman trzema palcami" to ja po prostu nie mam pojęcia.
 • Blog wciąż jest popularni w Kenii, Malezji i Bangladeszu. Myślę więc że te 300 odwiedzin można spokojnie odjąć od wyżej wspomnianych osiemnastu tysięcy.
W nas czeka w marcu? Na pewno pierwszy konkurs, na pewno kolejne odsłony co najmniej trzech stałych rubryk i być może wywiad z pewnym twórcą z Image. Ale to tylko jeśli tempo jego odpisywania na moje maile nieco wzrośnie ;)

1 komentarz:

 1. Oby tak dalej, bardzo fajny, fachowy blog, dostarczajacy informacji z wydawnictwa image.

  Pozdrawiam,
  Karol

  OdpowiedzUsuń