czwartek, 27 lutego 2014

Warren Ellis potwierdza publikację "Trees"

Wczoraj napisałem o zapowiedzi niezapowiedzianej miniserii "Trees". Dziś już mogę napisać, że nie był to błąd. Warren Ellis oficjalnie potwierdził, że miniseria ta ukaże się w maju i liczyć będzie sześć numerów. Scenarzysta znany z ogromnych opóźnień swoich autorskich projektów zdradza, że chciałby, aby całość materiału do "Trees" była już gotowa w miesiącu, w którym do sklepów trafi pierwszy jej numer. Patrząc na nazwisko rysownika, jest to jak najbardziej możliwe. Poniżej znajdziecie ujawniona okładkę do drugiego numeru miniserii.
Warren Ellis umieścił także w swojej notce treść zaginionej zapowiedzi. Oto i ona:
"Ten years after they landed. All over the world. And they did nothing, standing on the surface of the Earth like trees, exerting their silent pressure on the world, as if there were no-one here and nothing under foot. Ten years since we learned that there is intelligent life in the universe, but that they did not recognize us as intelligent or alive. Beginning a new science fiction graphic novel by Warren Ellis & Jason Howard".

Scenarzysta podkreśla, że "Trees" będzie mieć otwarte zakończenie i jeśli spodoba się czytelnikom, a Jason Howard także wyrazi taką chęć, w przyszłości może wrócić z kolejnymi odsłonami.

1 komentarz:

  1. skoro ma to być miniseria, a nie ongoing to niestety będę czekał na wydanie zbiorcze

    OdpowiedzUsuń